Typy na vybavení kuchyně v karavanu, vaření a servírování


Mít dobře, účelně a přitom esteticky vybavenou kuchyň je základem každé domácnosti. V karavanu to platí samozřejmě také, do popředí se zde dostává účelnost. A když vybavení plní i estetickou funkci, radost při užívání vymezeného prostoru se o to více násobí.

Skleničky, hrnečky, talíře, pánvičky aneb kuchyně v karavanu, jako u vás doma

Nádobí Brunner a nádobí Campingaz splní veškeré požadavky při přípravě pokrmů, nabízí skladné sady (samozřejmostí jsou odnímatelné rukojetě )v několika variantách provedení – v nerezu i hliníkové a také počtu dílů soupravy, tak aby si vybral dle své potřeby každý zákazník. V tipech k výběru vybavení neopomeneme zmínit ani varnou konvici, která má v kuchyni také nezastupitelné místo. Každého jistě potěší jak design výrobku série Outwell Collaps, tak především jeho vynikající skladnost. A nyní přejděme k možnostem servírování pokrmů a nápojů. V nabídce jsou jak kompletní sady nádobí, tak jednotlivé kusy, které je možné kombinovat a vybírat dle potřeb zákazníka. Výrobky jsou vyráběny z odolného plastu, odolného rozbití, poškrábání i změnám barvy. Výběr servírovacího nádobí doplníme pak již jen sadou vhodných příborů. Zde můžeme vybírat jak sady v barevných variantách, tak i sady v decentních barvách. Samozřejmostí je kvalitní provedení z nerezové oceli, často v kombinaci s odolným plastem.


« Zpět na články  Tisk článkuKomentáře ke článku "Typy na vybavení kuchyně v karavanu, vaření a servírování "


Vložit komentář »

Vložit komentář

Ano Ne

Ano NeDalší články uživatele msmucr


​ Připojení české bomby ke grilu a veškeré potřebné komponenty + video

​ Připojení české bomby ke grilu a veškeré potřebné komponenty

Nejdříve si řekneme co vše budeme potřebovat k zapojení české bomby na naše komponenty až ke grilu. Začneme samostatnou bombou. Pokud používáme české bomby budeme potřebovat k připojení mezikus 310/600 nebo v případě 2 kg bomby redukci pro použití regulátoru na 2kg lahev Meva2156UVB.


Související produkty


Sklenice na nápoj design Brunner Nautical 8 x 10 cm - 86,- 

Dno s neklouzavou vrstvou Anti Slip a pěkný design se smyslem pro detail.


Držák sklenic dvojitý Safe-tec Mega-klipp šedý pro 4 sklenice odstup od stěny 63 mm novinka 2017 - 218,- 

Správná sklenice na víno patří k dobrému vínu a nedá se nahradit žádným plastem. Nyní s držákem skle...QR kód článku