Vítej na blog.karavan.cz, jediném blogu kde ti za publikování zaplatí + video


Blog je otevřený a volně přístupný, neobsahuje žádné externí nebo jinak obtěžující reklamy. Můžete zvolit jakékoliv téma, nic není omezeno, i když nejvítanější jsou témata o cestování, technice a vaření. Zařazení do kategorie můžete navrhnout, ale o konečném zařazení rozhoduje vždy administrátor. Honorování blogu je podmíněno počtem znaků v nadpisu a odstavci. Text a předformátovaný text o počtu nejméně 500 znaků je honorován 10 kredity, pokud text obsahuje i obrázek, pak přidáme dalších 10 kreditů. Kredity jsou směnitelné za zboží nebo služby v našem eshopu v konverzi 1 : 1. To znamena 1 kredit je jedna koruna použitelná jako sleva nebo případě větší aktivity až do plné ceny nákupu. Kredity jsou nepřenosné, to znamená že slevu na zboží obdrží objednavatel se stejným emailem, který je před uznáním slevy ověřován.

Začínáme jednoduše registrací s ověřením na emailu

Po ověření emailu můžete kliknout na odkaz Vložit článek. První odstavec článku je zároveň perexem, tedy úryvkem článku v seznamu kategorií. Vložený obrázek bude náhledový s obtékajícím textem. Můžete vkládat vlastní obrázek nebo pouřít obrázek produktu z našeho eshopu. Obrázky vkládáte z vlastního počátače, velikost bude upravena automaticky. Kromě běžného odstavce nebo odstavce s obrázkem můžete vkládat předformátovaný text. Ten se použíbá, pokud je ptřeba, aby slovo nebo číslo zůstalo v pozici v jaké je napsané, například při tvorbě tabulek.

Předformátovaný text pro psaní tabulek nebo zvýraznění textu

Upozornění - nepište předformátovaný text do perexu. Mějte na paměti, že předformátovaný text se na koci řádku nezalamuje, proto dodržte s ohledem na grafiku a čitelnost maximální délku řádku 100 znaků včetně mezer. Pro psaní tabulek je vhodné použít nějaký editor například PSPad, v tom je možné vidět reálné zobrazení. Předformátovaný text je párový, musí mít na začátku tag <pre> a na konci tag </pre>. Příklad předformátovaného textu:

<pre>
Sada      obj. kód   výkon  d. výkon  panelů   rozměr     hmotnost 
                Wp   Wh     ks     mm        kg
MT 55 CIS    322/200-1   55   220     1   1025 x 605 x 66   15
MT 80 CIS    322/201-1   80   320   	  1   1325 x 605 x 66   19
MT 110 CIS   322/200-2   110   440     2x  1025 x 605 x 66   27
MT 160 CIS   322/201-2   160   640     2x  1325 x 605 x 66   35
</pre>
Pokud se na předformátovaný text necítíte, nepoužívejte ho.

Pravidlo číslo jedna, nadpis s minimálním počtem 50 znaků

Nechceme mít spoustu stejných nadpisů Jako třeba pouze "Chorvatsko". Daleko lépe vypadá "Chorvatsko 2017, pohled na zátoku v kempu Stella Maris". Jednak jsou takové fotografie téměř nic neříkající a druhak se taková fotografie ztratí v neaktuálnosti. Pojmenovaná fotografie se tak snadno najde textovým vyhledávačem. Můžete tedy vkládat fotografie z cest, vaření, grilování, technické fotky, fotky karavanů, prostě vše kromě dnes běžných neetických témat. Každý odstavec s fotografií musí mít svůj název o minimální délce 50 znaků. Počet znaků nadpisu se zobrazí při najetí myši na řádek.

Pravidlo číslo dvě, zásadně nekopírujeme texty z internetu

To by určitě nikoho nenapadlo. Chceme texty originální autorské a před schválením administrátorem se kontroluje namátková originalita textu. Ta se provádí tak, že se vezme skupina více slov a projede se na webu vyhledávači. Velice si vážíme blogerské práce, ale texty které budou shodné nemůžeme pustit ze dvou důvodů. Mohou být chránené autorským právem a také mohou být příčinou blokace vyhledávači z důvodu duplicity. To by bylo neetické a pochopitelně se k tomu nemůžeme snížit. Na duplicitu upozorníme emailem a samozřejmě za nezveřejněný článek nemůžeme připisovat kredity.

Pravidlo číslo tři komerční texty jsou částečně povoleny, hyperlinkové odkazy ne

Většina blogů nepovoluje texty komerčního charakteru, nás ale zajímá, co je kde nového zejména v oblasti cestování, kempování, včetně vlastních obytných vozidel. A tak povolíme i texty s komerčních charakterem, které nejsou v přímém konfliktu s naším sortimentem. Nepovolujeme vkládání jakýchkoliv skriptů včetně přímých hyperlinkových odkazů, to znamená odkazy na které jde kliknout k přejití do jiných stránek. Základní podmínkou je opět autorský text. Nelze zkopírovat texty z jiných, tedy ani vlastních stránek.

Podrobný návod na vkládání sdíleného videa Youtube

Do článku můžete vložit 1 video Youtube prostým vložením kódu. Nejprve najdete video na Youtube. Vložení videa z jiného úložiště není možné. Klikněte na položku sdílet, poté je třeba zkopírovat nebo opsat kód videa. Pouhý kód bez cesty snadno vložíte do kolonky formuláře. Po uložení článku a schválení administrátorem bude sdílené video zveřejněno i s vaším textem. Příklad vloženého videa najdete zde dole.

Video« Zpět na články  Tisk článkuKomentáře ke článku "Vítej na blog.karavan.cz, jediném blogu kde ti za publikování zaplatí"


Vložit komentář »

Vložit komentář

Ano Ne

Ano NeDalší články uživatele admin


Stání obytného vozu přímo pod lanovkou? To nabízí Kromplatz v Jižním Tyrolsku

Stání obytného vozu přímo pod lanovkou? To nabízí Kromplatz v Jižním Tyrolsku

Zima už nás přímo vybízí, aby jsme si užili zimních radovánek a proto by jsme se rádi podělili o místo, kam se vracíme již několik let. Kronplatz Kronplatz se nachází v krásném údolí Pustertal a patří k nejoblíbenějším zimním destinacím v Jižním Tyrolsku, díky své kultuře a relaxaci v krásném prostředí. Den na svazích na Kronplatzu opravdu nabízí vše, co byste si mohli přát na zimní dovolené. Bruneck-Brunico, St. Vigilio-San Vigilio a Valdaora-Olang mají 32 nejmodernějších lanovek, které slou...


Souhrn typů topení do karavanu, chaty nebo obytné dodávky

Souhrn typů topení do karavanu, chaty nebo obytné dodávky

Variant instalace plynového topení na propan butan je mnoho. Pro karavany je jednoznačně nejpoužívanější sortiment firmy Truma. První topení do karavanů vznikaly počátkem šedesátých let a od té doby všechny řady topení označené S, E a C prošly intenzívním vývojem do dnešní podoby. Řekneme si něco k jednotlivým typům topení a možnostem použití. Všechny typy jsou v základní podobě, ke které jsou potřeba dokoupit instalační součásti podle způsobu instalace a ke všem je možné dokoupit nejrůznější do...


Ideální postup vkládání textu do blog.karavan.cz

Ideální postup vkládání textu do blog.karavan.cz

Pamatujte, že jsou honorované odstavce o počtu nejméně 500 znaků s nadpisem s nejméně 50 znaky. Tedy nemá smysl psát rozsáhlý text o jednom odstavci ani graficky, ani pro přehlednost a v neposlední řadě i pro autorský honorář. Ideální postup vkládání jednotlivých odstavců je napsat si kompletní text v nějakém textovém editoru standardním způsobem včetně odstavců. Vytvořte si složku pro obrázky a ukládejte si obrázky pod čísly odstavců. Obrázek číslo 1 je do prvního odstavce (perexu), tedy zárove...


Na prodej stylový integrovaný karavan Airstream r.v. 1983 cena 59 000,-

Na prodej stylový integrovaný karavan Airstream r.v. 1983 cena 59 000,-

Integrovaný kultovní karavan s celkovou hmotností 6800 kg se dvěma klimatizacemi a generátorem 7,5 kW o celkové váze 6800 kg. Stříbrná barva, 2 osy, 4 místa na spaní, celková délka 9m, šířka 2,45 m a výška 3,2 m. Ve výbavě je markýza, závěsné zařízení, sprcha, topení, tempomat, vestavěné WC, pevná postel a sedací souprava uprostřed vozu. Karavan je registrovaný v Německu, a tak je cena samozřejmě v eurech. Toto ale není klasický inzerát, ale ukázka, jak zde můžete nabízet karavan k prodeji, ne...


Plážové stany, nebo lépe plážové mušle jsou nepostradatelným doplňkem pobytu u moře + video

Plážové stany, nebo lépe plážové mušle jsou nepostradatelným doplňkem pobytu u moře

Někdy si člověk pořídí věc jen tak, a pak přemýšlí, jak bez ní mohl dlouhá léta vydržet. Takovým všestranným doplňkem na cesty k moři karavanem, stanem, nebo letadlem je bezesporu plážový stan, nebo lépe plážová mušle. Ta má víc funkcí než by se mohlo u tak jednoduchého stanu předpokládat. Základní funkcí je ochrana před slunečním zářením. Další funkcí je ochrana před pískem. Pořád kolem vás někdo chodí nebo pobíhá a rozhazuje písek. Dalším plusem je automatické vymezení prostoru. Leckdo ocení s...


Související produkty


Hlavní katalog Frankana aktuální rok - 40,- 

Katalog pro nový rok bude k dispozici na přelomu ledna a února. Zasílání je zpoplatněno, za cenu 40C...


Servisní katalog dílů Frankana Freiko aktuální rok - 52,- 

Klikněte na odkaz dole a prohlížejte katalog on-line. Většina dílů je u nás k objednání on-line, klí...


Grilovací pánev Ballarini s nepřilnavým povrchem 35 x 25cm - 965,- 

Grilovací pánev s třívrstvým nepřilnavým povrchem zpevněný keramikou a sklopným madlem. Určeno pro...
Kompaktní skládací přenosný gril Campingaz 200 SGR novinka 2017 - 2 514,- 

Gril se třemi plotýnkami a grilovací plochou 1570 cm pro kemping a volný čas s nohami v horním krytu...


Infračervený plynový gril dvouplotýnkový Dometic Classic No.2 30 mbar - 3 834,- 

Nový plynový gril vycházející z původní konstrukce se stavitelnými nohami až 200mm, horní deska z ne...


Infračervený plynový gril dvouplotýnkový Dometic Classic No.2 50 mbar - 3 834,- 

Nový plynový gril vycházející z původní konstrukce se stavitelnými nohami až 200mm, horní deska z ne...


Infračervený plynový gril tříplotýnkový Dometic Classic No.1 30 mbar - 4 060,- 

Nový plynový gril vycházející z původní konstrukce se stavitelnými nohami až 200mm, horní deska z ne...


Infračervený plynový gril tříplotýnkový Dometic Classic No 1 50 mbar - 4 060,- 

Nový plynový gril vycházející z původní konstrukce se stavitelnými nohami až 200mm, horní deska z ne...QR kód článku