Chemie do chemických WC, návod na jejich použití a dávkování


Použití chemie do chemických WC je nezbytná pro jejich správnou funkci a dlouhou životnost. Na trhu máme výběr z několika variant, které se liší dle způsobu použití a jejich účelu. Liší se také pokud se jedná o chemii do oplachových nádrží či odpadních nádrží. Zde máme ty nejzákladnější.

Aqua Kem Sachets - chemické sáčky pro snadné dávkování

Představuje pohodlné a snadné dávkování chemie do chemický wc. Pryč jsou časy měření a vypočátávání dávkování z lahví. Aqua Kem Sachets jsou předem nadávkované sáčky, které stačí pouze vhodit do wc a máte splněno. Jediné na co si musíte při dávkování dát pozor je, aby jste vždy měli suché ruce. Dávkování: 1 sáček vhodíme do nádrže 20 litrů a doplníme 2 litry vody (pokud máte větší nádrž, dolijete více vody).

Aqua Kem Blue - nejběžnější tekutá chemie v lahvi

Dle mého názoru základní chemie pro chemická wc. Čistí fekální nádrž a rozkládá toaletní papír. Odstraňuje nepříjemné pachy. Dávkování: 60 mililitrů na 10 litrů odpadní nádrže. Tuto chemii naléváme do splachovacích nádrží pro čistou vodu. Skladujte v teplotě do -5 stupňů Celsia. V opačném případě by mohlo dojít k znehodnocení účinnosti chemie.

Aqua Kem Green - krásná vůně a šetrnost k životnímu prostředí

Varianta šetrnější k životnímu prostředí s trochu slabším účinkem. Příjemně voní. Nenaléváme do splachovacích nádrží pro čistou vodu. Dávkování: 75 mililitrů na 10 litrů odpadní nádrže. Pro optimální účinek nalejte do přenosných WC 2 litry vody, do kazetových 3 litry.

Aqua Kem Rinse - pro čistou vodu ve splachovací nádrži

Chemie pro čištění, splachování a desinfekci přenosných chemických WC. Používá se do nádrží s omývací a splachovací vodou. Krásné voní a navíc zabraňujem usazeninám po tvrdé vodě. Dávkování: 100 mililitrů na 15 litrů vody splachovací nádrže. Nejprve nalijte přípravek do nádobky a následně dolijte potřebným množstvím vody, ne opačně. Přípravek vydrží cca 1 měsíc.


« Zpět na články  Tisk článkuKomentáře ke článku "Chemie do chemických WC, návod na jejich použití a dávkování"


Vložit komentář »

Vložit komentář

Ano Ne

Ano Ne
Neregistrovaný uživatel | 13. 12. 2017 02:28:06

Dish of fried tomato like all. Guests in most cases require recipe are surprised mastery hostess. Even guys with pleasure eat fried tomato in breadcrumbs. Tomatoes very good combined are combined with many products. Garlic adds sharpness. Cheese gives ruddy crust. Italian spices turn roasted tomatoes into a dish from a restaurant. Omelette with tomatoes - simple and nutritious dish for breakfast. Prepare including sandwiches with fried tomatoes. Cooking tomatoes simply. For cooking use butter. In olive oil - fewer calories. It is also combined mixed with fried slices tomatoes. http://stewedtomatoes.top/canning-stewed-tomatoes-with-ease
Další články uživatele apml


Péče o markýzu - věnujte markýze dostatečnou péči a prodlužte jeji životnost

Péče o markýzu - věnujte markýze dostatečnou péči a prodlužte jeji životnost

Nejen karavan jako celek, ale i jeho jednotlivé komponenty potřebují dostatečnou péči, aby jejich životnost byla co nejdelší. Nezapomínejte na markýzu. I když je její údržba nenáročná není zanedbatelná. Mrkněte na tipy, jak o ní pečovat, aby vám sloužila co nejdéle.


Kam vyrazit na víkend s rodinou? Areál Wild Wake & ski je to pravé

Kam vyrazit na víkend s rodinou? Areál Wild Wake & ski je to pravé

Pokud nevíte co s prázdným víkendem, rádi trávíte čas aktivně a v hezkém prostředí, tak se vám určitě zalíbí městečko Schwandorf v bavorském Německu. Nachází se cca 60 km od hraničního přechodu Rozvadov, tudíž lidé ze západu to budou mít co by kamenem dohodili :) Cesta z Plzně zabere kolem hodiny a půl a vede téměř celá po dálnici.


Na prodej - ihned k odběru - zcela nový, nejetý obytný automobil Weinsberg CaraBus 601 MQ - Cena 1.143.000 Kč bez DPH

Na prodej - ihned k odběru - zcela nový, nejetý obytný automobil Weinsberg CaraBus 601 MQ - Cena 1.143.000 Kč bez DPH

Podvozek a motor Fiat Ducato 2.3 l / 130 PS / Euro 6 (avšak bez AdBlue), r.v. 2017 - výborná ovladatelnost vozu díky kvalitnímu podvozku a kompaktním rozměrům (599 cm délka, 205 cm šířka, 258 cm výška), celková hmotnost do 3,5 t, počet míst pro jízdu 4 / počet lůžek 3, ABS, ESP, Hill holder, centrální zamykání, el. okna, moskytiéra, Media Paket (DAB+ anténa, rádio s DAB, CD, navigací a dotykovou obrazovkou vč. ovládání na volantu, couvací kamera integrovaná ve třetím brzdovém světle), Fiat Paket...


Příprava obytného vozu po zimní přestávce na novou sezónu

Příprava obytného vozu po zimní přestávce na novou sezónu

Tak konečně je tu jaro! Počasí nám začíná přát a rtuť teploměru pomalu stoupá nahoru a vy už se nemůžete dočkat prvního výjedu. Avšak po dlouhé zimě, kdy jste měli váš obytný vůz zaparkovaný v klidu v garáže je nyní nutné ho připravit na novou sezónu. Aby vše fungovalo jak má a nemuseli jste někde řešit nenadále problémy, je dobré před výjezdem po delší době stání se zaměřit na následující věci.


Nevíte čím obdarovat? tipy na originální dárky nejen pro karavanisty

Nevíte čím obdarovat? tipy na originální dárky nejen pro karavanisty

Taky si často lámete hlavu s tím, jakým originálním dárkem obdarovat Vaše blízké? S bližícími se narozeninami, Vánocemi či svátky ve Vás stoupá napětí a vy ne a ne přijít s něčím novým, nápaditým? Přinášíme Vám proto několik typů na nevšední, avšak velmi praktické dárky, které udělají radost nejen karavanistům :) Mnokdykrát nejen dobře poslouží, ale i pobaví a vy si můžete být jisti, že tyto dárky dostane obdarovaný opravdu pouze jednou a nebudou se mu hromadit, jako štos tolik oblíbených ponož...


Související produkty


Sanitární přísada do WC nádrže Thetford Aqua Kem Blue Sachets 12 sáčků - 279,- 

Praktické balení pro snadnější vyprázdnění fekální nádoby, snadné dávkování, redukce usazenin, možno...


Rozkladová chemie pro chemické WC Thetford Aqua Kem Green Sachets 12 kusů +video - 291,- 

Rozkladová chemie Aqua Kem Sachets Green, jednoduché dávkování, možno likvidovat v jímkách podle nor...


Rozkladová chemie WC Thetford Aqua Kem Sachets 15 x 30g - 369,- 

15 sáčků pro každodenní použití. Snadné dávkování, stačí vhodit sáček do odpadní nádrže a zalít 2-3...


Rozkladová chemie pro chemické WC Thetford Aqua Kem Green Sachets 15 kusů novinka 2017 - 391,- 

Rozkladová chemie Aqua Kem Sachets Green, jednoduché dávkování, možno likvidovat v jímkách podle nor...


Pasívní chladící box Coleman Green Cooler 70 QT - 3 248,- 

Atraktívní zelený chladící box s objemem 66 litrů pojme 100 malých plechovek 0,33l a udrží je chladn...Rozkladová chemie pro chemické WC Thetford Aqua Kem Green Sachets 12 kusů +video - 291,- 

Rozkladová chemie Aqua Kem Sachets Green, jednoduché dávkování, možno likvidovat v jímkách podle nor...


Rozkladová chemie WC Thetford Agua Kem Green 1,5 ltr - 320,- 

Tekutá biologicky aktivní chemie do WC k dennímu použití. Aqua Kem Green podporuje rozklad obsahu fe...


Tablety pro rozklad fekálií Dometic Green Care Tabs balení 16 tablet - 365,- 

Šetrné k životnímu prostředí, balené ve folii, se kterou se vhodí 1 tableta do fekální nádrže Table...


Rozkladová chemie pro chemické WC Thetford Aqua Kem Green Sachets 15 kusů novinka 2017 - 391,- 

Rozkladová chemie Aqua Kem Sachets Green, jednoduché dávkování, možno likvidovat v jímkách podle nor...QR kód článku